Kurumsal

HAKKIMIZDA

17.02.2017 Tarihinde merkezi İzmir/Bergama da kurulmuştur.14.03.2019 Tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcısı ve Altyapı İşletmeciliği lisansı alarak sektöre adım atmış bulunmaktadır. Kablosuz internet pazarında payını çok kısa bir sürede yükseltmeyi hedefleyen Nemnet Bergama merkez bölgelerinde kablosuz internet hizmeti sunabilmek için wifi altyapısını oluşturma çalışmalarını başlatmıştır.Genişleyen kapsama alanı ile mobiliteyi artırıp abonelerine talep ettikleri ölçüde internet erişimi sağlamak istemektedir

    Misyonumuz

    En gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerine yüksek katma değer sağlayan bölgesel bir telekomünikasyon operatörü olmak ve kurumsal pazarın lideri konumuna gelmektir.

    Vizyonumuz

    Kurumsal müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve özelleştirilmiş telekomünikasyon çözümleri sunarak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak. Kişisel müşterilerimize en yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanmalarını sağlamaktır.